Umístění parcel

Ostrava - Lhotka

Všechny stavební parcely se nacházejí na ulici Pod Vysílačem v Ostravě Lhotce. Poloha parcel ve svahu nabízí nefalšovaně panoramatický výhled do údolí velké Ostravy.

Za období hezkého počasí lze vidět jasně se rýsující panorama pohoří Beskyd s dominantní Lysou horou. Během smogových dní leží vrstva prachu a smogu obvykle níže, než většina obydlí ve Lhotce.

Svěží a čerstvé povětří zajišťují západní větry, valnou část roku vanoucí od Jeseníků. Ideální poloha pro každého, kdo chce nerušeně bydlet na dosah centra Ostravy. Dosah dálnice D1 je necelých deset minut jízdy osobním vozem.

Zastávka MHD se nachází cca 800 metrů směrem dolů, u vyhledávaného penzionu Lhotka.

Místní infastruktura

Mateřská škola Ostrava - Lhotka

Místní infastruktura je plně postačující pro komfortní a nerušené žití. Velká ostravská nákupní střediska leží v dosahu MHD a v maximálně čtvrthodinovém dojezdu autem.

Přímo v místě se pak nachází jak moderní mateřská škola pro nejmenší, tak zrekonstruovaná základní škola.

Sportovní vyžití

Pro sportovní vyžití je místo také naprosto vyhovující. Tenisové kurty, fotbalové hřiště i s hřištěm s umělou trávou pro rekreační sport a zcela nová víceúčelová sportovní hala spolehlivě slouží obyvatelům Lhotky. Z členitých terénů pro běh a kolo si podle náročnosti vybere doslova každý.

V roce 2016 bude k užívání předán golfový areál s cvičným odpalištěm a místem pro relaxaci a odpočinek – Golf Park Lhotka. Oficiální stránky městské čtvrti Lhotka jsou zde.

Fotogalerie

Facebook Twitter Google+ Pinterest